مجموعه زهره صمدبین شما را به خرید بهترین محصولات آثار هنری و انواع نقاشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید تابلو نقاشی سلطنتی برجسته طلایی

آنچه در این مقاله می خوانید...

دسته بندی انواع تابلو نقاشیفروشگاه تابلو نقاشی سلطنتی کلاسیک اروپایی

آمار خرید تابلو نقاشی سلطنتی برجسته طلایی بصورت چشمگیری افزایش داشته است و این ناشی از گرایش سبک و میل مردم به سمت دکوراسیون های سلطنتی می باشد و از طرف دیگر عامل تاثیر گذار برروی این موضوع افزایش مهارت هنرمندان ایرانی در خلق اینگونه آثار می باشد که توانسته جلوه ویژه ای از خود نشان دهد و افراد زیادی را شیفته این سبک و مدل نقاشی نماید.خرید تابلو نقاشی سلطنتی برجسته طلایی

دسته بندی انواع تابلو نقاشی

دسته بندی انواع تابلو نقاشی اگر بخواهیم تابلو های نقاشی را دسته بندی نماییم کاری بسیار سخت و دشوار می باشد چراکه تابلو های نقاشی از جنبه های مختلفی با یکدیگر تفاوت دارند و هرکدام دارای ویژگی خاص و منحصر به فردی هستند. اما در این قسمت قصد داریم تا حدودی تابلو های مختلف را از جنبه های مختلف دسته بندی و بررسی نماییم.

انواع تابلو بر اساس سبک نقاشی:

 • سبک رئالیسم: این سبک را واقع گرایی یا حقیقت گرایی می نامند و علت این نام گذاری بدان جهت است که نقاشان این سبک عقیده دارند که تمام اشیاء را باید همانگونه که هستند ترسیم کرد یعنی اگر زیبا هستند زیبا و اگر زشت هستند همانطور به تصویر کشید.
 • سبک امپرسیونیسم: این سبک در سده نوزدهم در فرانسه آغاز شد و به معنای دریافت گرایی می باشد یعنی در ان کلیات نشان داده می شود و هیچگاه جزئیات خود را به رخ نمی کشند، هنرمندان فعال در این عرضه هیچگاه با دقت فراوان قلمو را بر سطح بوم نمی کشند بلکه تصویر مورد نظر خود را از ضربه زدن قلمو برروی بوم بدست می آورند.
 • سبک کوبیسم: این سبک درواقع حجم گرایی یا مکعب نمایی است به اینصورت که تصویری که در تابلو نمایان می شود حاصل کنار هم چیده شدن مکعب ها در اندازه و رنگ های مختلف می باشد و سبکی بسیار جالب است.

دسته بندی تابلو ها براساس مدل:

 • تابلو نقاشی مدرن: این تابلو ها بیشتر بصورت دکوراتیو طراحی می شوند و در آن ها اجزاء بسیار ریز نمایان نمی شوند.
 • تابلو نقاشی کلاسیک: این سک معمولا بسیار شلوغ است و اجزای ریز صحنه را نیز به نمایش می گذارد همانند تابلو های سلطنتی و تابلو های فرانسوی که نماد ریز گرایی و زیبایی می باشند.

انواع تابلو نقاشی براساس نوع رنگ:

 • رنگ روغن
 • رنگ ویترای
 • رنگ اکرلیک
 • رنگ گواش
 • رنگ های مخملی
 • رنگ اکولین
 • رنگ های فلزی و براق

فروشگاه تابلو نقاشی سلطنتی کلاسیک اروپایی

فروشگاه تابلو نقاشی سلطنتی کلاسیک اروپایی تابلو نقاشی سلطنتی کلاسیک اروپایی توسط هنرمندان ایرانی در بوم هایی با اندازه های مختلف و طرح های متفاوت خلق می شوند و بازار فروش بسیار متنوعی دارند و افراد زیادی در این بازار مشغول به فعالیت می باشند. اگر قصد خرید تابلو نقاشی را دارید بهتر است آن را از یک فروشگاه تابلو نقاشی سلطنتی انجام دهید تا به شما تضمین کیفیت و قیمت محصولات را بدهد، برای خرید از این فروشگاه از طریق راه های ارتباطی زیر با مشاور فروش فروشگاه تماس بگیرید.

زهره صمدبین

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زهره صمدبین شما را به خرید بهترین محصولات آثار هنری و انواع نقاشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *