مجموعه زهره صمدبین شما را به خرید بهترین محصولات آثار هنری و انواع نقاشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش تابلو نقاشی طبیعت پاییزی سایز بزرگ

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت نقاشی طبیعت با چهرهخرید انواع تابلو نقاشی منظره طبیعت ارزان

تابلو نقاشی طبیعت آن هم با منظره پاییزی، یکی از انواع پر طرفدار تابلو نقاشی در بازار می باشد. هنر دوستان به دلیل حس خیلی خوبی که از این تابلو دریافت می کنند، اقدام به سفارش آن در ابعاد مختلف می نمایند. رنگ های به کار رفته در تابلو پاییزی، بیشتر رنگ های گرم و انرژی بخش می باشند. رنگ هایی نظیر زرد، نارنجی، قرمز و ….
در کثیری از تابلوهای طبیعت پاییزی، شاهد برگ های روی زمین و شاخه های خشک و در هم تنیده درختان هستیم که برای ما تداعی کننده روز های سرد پاییزی می باشد.

سفارش تابلو نقاشی طبیعت پاییزی سایز بزرگ

تفاوت نقاشی طبیعت با چهره

تفاوت نقاشی طبیعت با چهره نقاشی طبیعت با نقاشی چهره در دو سبک مختلف هنر دسته بندی می شوند. نقاشی چهره در دو طرح سیاه قلم و رنگی انجام می شود در حالی که برای کشیدن یک طرح منظره، حتما باید از مواد رنگی استفاده نمود و طراحی منظره طبیعت با استفاده از سیاه قلم، هیچ حسی را به مخاطب منتقل نخواهد کرد.

معمولا طرفداران سبک واقع گرایانه در نقاشی، بیشتر علاقه مند به تهیه نقاشی چهره می باشند زیرا این سبک بیانگر آرمان گرایی، انتزاع گرایی و در کل در یک مفهوم بسیار عمیق می باشد که بیشتر این سبک در نقاشی چهره یافت می شود.

اما در نقاشی طبیعت بیشتر شاهد وجود سبک های فانتزی و با بهره گیری از قوه تخیل فرد نقاش هستیم. برای طراحی هر دو سبک، می توان با استفاده از یک تصویر یا الگو، طرح مربوطه را طراحی نمود و بر روی صفحه آن را حک کرد.

اما در راستای نقاشی منظره، می توان بدون الگو نیز، یک نقاشی بسیار جذاب و زیبا کشید که مورد استقبال همگان قرار بگیرد ولی برای طراحی چهره، خیلی کم شاهد این امر می باشیم و همیشه نقاشان با استفاده از یک الگو، نقاشی خود را می کشند.

خرید انواع تابلو نقاشی منظره طبیعت ارزان

خرید انواع تابلو نقاشی منظره طبیعت ارزان اگر قصد خرید تابلو نقاشی طبیعت با قیمت ارزان را دارید، باید این تابلو را در ابعاد کوچک تر تهیه کنید. بدیهی می باشد که هر چقدر ابعاد این تابلو بیشتر و بزرگتر شود، طبیعتا بیانگر این امر است که نیروی انسانی و مواد نقاشی بیشتری برای آن صرف شده است.

قطعا افزایشی بودن این دو پارامتر، باعث بالاتر رفتن قیمت تابلو نقاشی مربوطه خواهد شد. شما با خرید یک تابلو نقاشی منظره در ابعاد و اندازه های معمول نیز، بی شک از آن حس بسیار خوبی دریافت خواهید نمود.

پس نیازی حتما به تهیه این اجناس در حجم بزرگ نیست و حتی ممکن است که فضای زیادی از خانه شما را اشغال نماید و فضای مناسب برای استفاده از سایر وسایلتان نداشته باشید.

زهره صمدبین

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زهره صمدبین شما را به خرید بهترین محصولات آثار هنری و انواع نقاشی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *